Звичайна вдячність By William Kent Krueger

Звичайна вдячність

By William Kent Krueger

  • Release Date: 2016-12-08
  • Genre: Fiction & Literature

Звичайна вдячність By William Kent Krueger. Normally, this book will cost you $2.99, Here you can download thousands of books in PDF file format for free without needing the extra spent money. Click the download button above or alternative link below to download thousands of books in PDF file format.

Description

...Того страшного спекотного літа 61-го він не забуде ніколи, й навіть сорок років по тому все сказане і вчинене тоді спливатиме в пам’яті так, наче трапилося тільки вчора. Тоді, йому було тринадцять, безтурботний підліток, що зростав у благопристойній родині (тато – священик Методистської церкви, мама – творча і талановита регентка хору, геніальна сестра – майбутня студентка і молодший братик-школяр), упродовж тих трьох літніх місяців пройде жорстоку школу дорослішання. Через вервечку загадкових смертей, що матимуть різні прояви — нещасний випадок, природна смерть, аварія, вбивство — йому доведеться сповна пізнати життя, сповнене драматизму, таємниць, брехні та зради, відданості та перелюбства.

Але звичайнісінький хлопчисько у трагічний для його родини час, коли звичний йому світ в одну мить зруйнувався, здавалося б, назавжди, виявив дива розважливості та кмітливості, навчився втрачати і віднаходити, ненавидіти і прощати та пізнав ціну любові.

Пронизливий роман про гірку ціну мудрості, про невідворотну Божу милість і про те, що нас від вічності відокремлює лише подих, один останній подув вітру...